Czy Turcy pozwalają kobietom pracować?

komentarze (5) do Czy Turcy pozwalają kobietom pracować?

 1. Mavi goz
  March 10, 2014 at 20:29 (10 years ago)

  Mój Turek chce, żebym się uczyła, rozwijała, pracowała i jestem pewna, że jeśli sytuacja mnie nie zmusi, to w domu nie będę siedzieć; sama też nie chce być po prostu ‘kurą domową’, chociaż nie ma w tym nic złego.

  Reply
 2. Martuś
  March 10, 2014 at 22:51 (10 years ago)

  Mój też jak najbardziej chce żebym poszła do pracy, w końcu zawsze lepiej mieć dwa źródła utrzymania , jakby u niego coś się zmieniło i nagle miał już pracy nie mieć. 😉 Jeśli już będą jakieś dzieciaczki bądź inne okoliczności to chętnie posiedzę z nimi w domu , odchowam do pewnego wieku i wrócę do pracy. Bo z jednej strony fajnie sobie posiedzieć w domu i tak ktoś w końcu musi te sprawy załatwić ale z drugiej nie mogłabym tak nie wiadomo ile przesiedzieć. 😉

  Reply
 3. Wiedźma
  March 10, 2014 at 23:11 (10 years ago)

  Ja kiedyś usłyszałam od sąsiadki z mojej wsi ‘to Twój mąż Cię wypuszcza do Polski’? Niby Europa, a ludzie jak coś palną, to niewiadomo czy się śmiać czy płakać.

  Reply
 4. kasiek
  March 13, 2014 at 11:32 (10 years ago)

  A ja dla odmiany pracuję u mojego turka w firmie. Tak się poznaliśmy ponad rok temu i tak nadal jest. Przez cały ten rok spotykaliśmy się jak para, jednak ja nie byłam w 100% zdecydowana aby z nim być (mimo, że szalałam za nim), bo musiałam zakończyć swoje stare sprawy. On czekał. Kilka dni temu powiedziałam mu, że zamknęłam już wszystkie rozdziały i chcę jego i tylko jego. Ciekawa jestem co się teraz zmieni- nie wyobrażam sobie być nadal jego pracownicą, mam nadzieję, że jemu też to nie będzie odpowiadało, że coś zmieni w tym aspekcie…Chociaż wiem że w pracy daję z siebie 110% i on bardzo ceni mnie jako pracownika. Muszę czekać na jego ruch, nie ma wyjścia.

  Reply
 5. Olyacim
  March 16, 2014 at 12:34 (10 years ago)

  Moj maz i ja mieszkamy w Niemczech. On pracuje na caly etat ja pracuje ok 10–12 godz w tyg i zarabiam 400 euro. Domem zajmujemy sie razem. Ja mam jeszcze nauke i niedlugo ide na studia. Moj maz chce zebym tez pracowala – za to mamy czeste wakacje – w zeszlym roku bylismy trzy razy w Turcji i trzy razy w Polsce. :) I za kilka lat chcemy kupic domek w turcji. Wiec warto, zebym pracowala 😉

  Reply

Odpowiedz